Site Hakkında Genel Bilgi: cowoxi isim olarak Construction Worker baş harflerinden oluşturulmuş ve “x” harfi globalliği ifade ederken “i” ingenius kelimesinden hünerli anlamını taşımaktadır. Site İngilizce dilinde ve globaldirTürkçe dil desteği bulunmamaktadır. Dünya çapında oyuncuların oyun oynayarak hem eğlenip hem de kazandığı browser oyunudur.

– Oyunun Amacı: Eğlenirken hiçbir ücret ödemeden para kazanmak

– Oyun Nasıl Oynanır: Kayıt olduktan sonra başlarken Construction Worker (İnşaat İşçisi) ni geliştirmek üzere oyun ekranı karşınıza gelir. 2000 puan ve 4 domates yiyecek verilir. Yiyecekler e tıklayarak işçinizin açlık seviyesini korursunuz. %1 – %100 arası işçiniz tam performans üretim yapar. Üretim ürünleri tuğla, agrega ve çeliktir. Yiyeceklerinizin levelleri vardır. 
Level 1 = Sadece tuğla üretir.
Level 2 = Hem tuğla hem de agrega üretir.
Level 3 = Tuğla , agrega ve çelik üretir. 
Ürünleri satarak puan kazanırsınız. Kazandığınız puanlarla ister yeniden yiyecek alırsınız. Eğer işçiniz aç kalırsa üretim durur. Sağlığınız eksilmeye başlar. Sağlık biterse dönüştürülmeyen puanlarınız besleme sırasındaki yiycekleriniz silinir. Dönüştürdüğünüz xrp ve satın aldığınız yiyecekler kalır. İsterseniz oyun içi dönüşüm ile paraya çevirebilirsiniz. 200 bin puan = 1 XRP ile sabit oran vardır. Paranızı Xrp haricinde Dogecoin, Tron ve TR için özel olarak PAPARA ile çekme alternatifiniz vardır. Ürünleri puan a dönüştürme satım işlemi sonrasında tecrübe puanı otomatik olarak kazanırsınız. Ayarlar bölümünden takip edebilirsiniz. Tecrübe puanı sizi üst levele taşır. Üst levelde yüksek getirili ürünler elde edersiniz. Yani 1 level de iken domatesiniz vardı . 2. levelde hem domates hemde peyniriniz olur işçinizi beslemek için. Oyun içi bonus vardır. 24 saatte bir defa olmak üzere 400 – 4 000 puan arası bonus alabilirsiniz. Oyunda ayrıca mutfak bölümü vardır. Burası çok önemlidir. İşçiniz için yiyecek aldıktan sonra aynı zamanda marketten “for kitchen” seçeneği ile tohum alıp mutfakta %50 indirimli fiyat ile ürün elde edebilirsiniz. Bu 6 aşamalı sistem ile oluşturulmuş. Bana göre en eğlenceli kısmı burası. Help kısmından oyun hakkında tüm bilgileri bulabilirsiniz. Notification zil resimli kısımdan güncel haberleri takip edebilirsiniz. Şu an Beta süresinde oyun. Video ile tanıtım yapanlar %10 promosyon bonus bildirimi var şu anda. Eğer karakteriniz ölürse dönüştürülmeyen puanlar ve besin sırasında bekleyen yiyecekler silinir. Xrp ve satın aldığınız yiyecekler silinmez.

– Oyunda Para Kazanma Taktikleri: Sürekli olarak işçinizi besleyin ve üst levellere tırmanmaya çalışın. Yiyecek levellerini yükseltmek daha hızlı kazandırıyor. 

Sitenin Sahibinin Açık Adresi ve Telefon Bilgisi: Louis Beckett

Sitenin Vergi Levhası : yok

Sitenin İletişim Adresleri (Facebook,twitter,whatsapp vs gibi.):  

(str)

E-mail:info@cowoxi.com  

(str)

Site Açılış Tarihi: Mart 2019 

SSL Serfitikası Var mı?: var

Sitenin Tasarımı Orjinal mi Kopya mı ?: Orjinal

Site Yatırımı Nereye Harcıyor ?: Site yatırım almıyor


Hediye Verdiği Hayvan – Mal – Diğer Meteryaller: 2000 puan ve 4 domates

Üretim Veya Yem Deposu Minimum ve Maximum Miktarları: yiyecek 4 adet (max 5 olabiliyor mutfak satın alırsanız), envanter 9 adet

Hayvan – Mal – Diğer Meteryallerin Yaşam Süreleri : 720 saat Sağlık – 4 Saat Açlık

Ödeme Puanı Hakkında Bilgi: 200 bin puan 1 XRP dir. En az 50bin (0.25 xrp) puan ile xrp dönüştürebilirsiniz. Dogecoin veya Tron ile çekim yapılabilir. Min. çekim 5 XRP dir

Roi Süresi Ve Oranı: yok

Birlik Sistemi Hakkında Bilgi: Referans sistemi vardır. 1 ay boyunca % 5 kazandırır.

Saatlik Ve Günlük Bonus Miktarı: Günlük 400 – 4000 puan arası

Promosyon: Ödeme çekimlerinin video ile youtube a eklenmesi %10 bonus kazandırıyor.

Ödeme İşlemcileri: XRP / Doge / Tron / PAPARA

Deposit İşlemcileri: yok

Minimum Ve Maximum Ödeme Limiti: Min. 5 XRP . Max. sınırsız

Minimum Ve Maximum Deposit Limiti: yok

Ödeme Zamanı: Talep ardından 24 – 48 saat içinde

Yatırım Yapılan Miktarım: yok

Referans Kazançları: %5

Site Linki: www.cowoxi.com