Home En Popüler Para Kazandıran Mobil Uygulamalar: Android ve iOS (2019 Güncel)

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar: Android ve iOS (2019 Güncel)

Çok çok vakit ya da çaba harcamadan biraz ek gelir arıyorsanız harika haberlerim var; bu bedava ve kolay kullanımlı para kazandıran mobil programlar yardımıyla cep telefonundan para kazanabilirsiniz. Ve evet, alış veriş yaparak bile para kazanabilirsiniz!

Aşağıda listelenen para kazandıran programlar sizi rastgele bir vakitte varlıklı yapmaz. Ama birçoğu size çoktan biraz para kazanma fırsatı verebilir.

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar Listesi:

Herkesin kullanabileceği para kazandıran programlar (Android ve iOS) 2019 listesini sizin amacıyla derledim.

Anket doldurarak para kazandıran Türkçe programlar

Ücretsiz kaydolun, anketleri doldurun, nakit para kazanın. Anket yaparak para kazandıran Türkçe programlar yardımıyla detaylı konularda düşüncelerinizi paylaşmanız amacıyla ödeme alın.

İOS ya da Android cihazınızda programlamayı indirin, kayıt olun ve bütün demografik anketleri doldurun. Yeni anketler hazır olduğunda size bildirilecektir.

Büyük mükafatleri kazanmak amacıyla aniden çok anket paneline kaydolun ve size verdikleri her anketi doldurun.

İstediğiniz kadar sayıda anketi tamamlayın, ama ne kadar çok katılırsanız, o kadar çok kazanırsınız.

Anket cevaplayarak para kazandıran Türkçe mobil programlar:

LifePoints TR – BURADAN kayıt olabilirsiniz.
Panel Station TR – BURADAN kayıt olabilirsiniz.
MarketAgent TR – BURADAN üye olabilirsiniz.
Myiyo TR – BURADAN üye olabilirsiniz.

Yandex Toloka

Teknoloji yapan pek çok şirket bundan sonra suni zeka kullanıyor olsa bile insan eli değmeden gerçekleşmesi imkânsız vazifeler var. Yandex Toloka, size bu vazifeleri yerine getirmeniz şartı ile ödeme yapmaya hazır.

Üstelik bu vazifeler pek zor değil. Ayrıca, kendi bölümünde en çok mükafat veren para kazandıran programlar arasında yer alıyor kendisi.

Arama, haritalar, tercüme ve mail başta olmak üzere detaylı alanlarda hizmet veren Yandex, genellikle arama neticelerini tedavi etmek hedefiyle insan beynine gereksinim duyuyor.

Örneğin, bir arama yapmanız ve karşınıza çıkan sonuçlardan hangisinin sorguya tam olarak cevap verdiğini söylemeniz isteniyor.

Kayıt olun, bilgisayar ile bağlanın ya da programlamayı indirin ve size öneri edilen vazifeleri yerine getirmek şartı ile internetten para kazanın. BURADAN kayıt olabilirsiniz.

Bounty

En tanınmış para kazandıran Türkçe programlar arasında yer alan Bounty, size verdiği vazifeleri yerine getirmeniz şartı ile ödeme gerçekleştirmeyi öneri ediyor. Bu vazifeler, anketler, saklı müşteri, program testleri vb. olabiliyor.

Gizli müşteri vb. sahada yapılması gereken vazifeler biraz zAhmetli olmasının yanısıra gerektiğince iyi ödeme öneri ediyorlar.

Size en yakın olan vazifeleri harita üstünde gösterildiği amacıyla kolayçe belirleyebilir ve yerine getirebilirsiniz.

Çevresindeki vazifeleri gerçekleştirme amacıyla bisiklet kullanarak hem spor yapan hem de para kazanan bir dost Youtube üstünde bir video yayımlamıştı. Esasında hiç fena düşünce değil.

Artiway

İnternet üstünden alış veriş gerçekleştirmekten keyif alanların kesinlikle kullanması gereken Artiway, yaptığınız bütün alış verişlerden para kazandıran Türkçe programdır.

Neredeyse bütün e-ticaret siteleri ile anlaşması olan bu programlamayı indirin ve alış veriş yapar iken kullanın. Yaptığınız her alış veriş neticesinde hesabınızda para birikmeye başlasın.

Evet, buna para kazandıran program olarak bakmak hatalı gibi duruyor ama neticede bundan sonra herkes internet üstünden alış veriş yapıyor.

Esasında bu program tıpkı alış veriş karşılığı bonus veren kredi kartları gibi, ama burada biriken parayı nakit alabilmek mümkün.

Airbnb

Biraz çoktan paraya mı gereksiniminiz var? Evinizde kullanmadığınız çoktan bir odanız varsa Airbnb ile kiralayın. Tek yapmanız gereken konuklarına rezervasyonlarını yönetmek ve evinizi temiz ve hazır bir duruma getirerek ziyaretçilerin gelmesini beklemek.

Foap

Günümüzde akıllı telefonlar harika fotoğraflar çekebilecek donanıma sahip. Ve reklam şirketleri başta olmak üzere çoğu marka akıllı telefonlar ile çekilmiş natural fotoğraflara gereksinim duyuyor.

Foap, cep telefonu ile çektiğiniz fotoğrafları satarak internetten para kazanma talihi tanıyor.

Uygulamayı indirin, bir hesap oluşturun ve çektiğiniz nitelikli fotoğrafları etiketleyerek yayınlayın. Eğer beklentiye cevap verecek kalitede fotoğraflar çekebilecek yeteneğe sahipseniz iyi kazanabilirsiniz.

Fotoğraf talep eden firmalar beklentilerini ve ne tür fotoğraflar istediklerini açıkça belirttiği amacıyla size yol gösteriyorlar.

Üç milyona yaklaşan delegesi ile fotoğraf tutkusu olan bireyler arasında çok tanınmış bir para kazandıran program olduğunu belirtmekte yarar var.

Google menfaatli anketler
Android kullanıcıları anketlere cevap verebilir ve Google Play’de kullanılmak şartıyla para kazanabilir, ama anketlere bağlı olarak krediler değişir.

Uygulamayı indirin, kendiniz ile ilgili birkaç soruya cevap verin ve ilk anketinizi alabilmek amacıyla bekleyin. “Hangi logo en iyisi” gibi hususları amacıyla alan haftada ortalama bir anket gelir.

Ebates
Katılımcı 1800 perakendeciden rastgele birinden çevrimiçi alış veriş yaptığınız her defasında yüzde 40’a kadar para kazanın. Ayrıca, iki dostu yönlendirmek amacıyla 50 dolara kadar kazanabilirsiniz.

Uygulamayı iOS ya da Android cihazınızda indirmeniz yeterlidir. Ödemeler her üç ayda bir çek ya da PayPal ile yapılır. Ayrıca, paranızı bir yardım kuruluşuna, organizasyona ya da aile delegesine gönderilebilirsiniz.

Slidejoy
Android cihazınızın ekran kilidine reklam koyduğunuz amacıyla ayda ortalama 5 ila 15 dolar para kazandıran mobil programdır. Telefonunuzu her denetim ettiğinizde bir haber öyküsü ya da promosyon görürsünüz.

Bu hususta daha çok bilgi edinmek amacıyla sola kaydırın, diğer bir kart görebilmek amacıyla yukarıya kaydırın ya da telefonunuzu normal şekilde kullanmak amacıyla sağa kaydırın.

Reklamlara ilgi duymanız daha çok ya da daha az para kazanmanızı sağlamaz, bu amaçla ödeme alabilmek amacıyla hiçbir şey gerçekleştirme mecburiyetinde değilsiniz.

Pact
Pact, sağlığınız ve fitness hedeflerinize ulaşmanız amacıyla elinden geleni yapıyor.

İOS ya da Android cihazınızda programlamayı indirin, daha çok egzersiz gerçekleştirme ya da sıhhatli beslenmek amacıyla haftalık bir plan yapın, hedeflerinizi takip etmek amacıyla programlamayı kullanın ve tamamlanan etkinliklerin sayısına bağlı olarak para kazanın.

Faaliyetleriniz GPS, fotoğraflar ve diğer hizmetler ile takip edilir. Anlaşmayı yerine getiremezseniz ödeme alamazsınız.

BookScouter
Eski kitaplarınızı satarak para kazandıran mobil programlar arasında en tanınmış olanıdır.

Bu iOS ve Android programı önde gelen kitap satın alma sitelerinden fiyatları hemen karşılaştırmak amacıyla barkod numarasını taramanıza ya da girmenize imkan tanır.

En yüksek fiyatı yayınlayan alıcıyı seçin ve kitabınızı bedava olarak gönderin.

Kayıt kolaydır. Bir hesap meydana getirmek ya da bir dizi ideal sosyal ağ üstünden giriş gerçekleştirme amacıyla e-posta adresinizi kullanın.

AppTrailers
İOS ya da Android cihazınızda 30 saniye ya da daha kısa süren yeni programların fragmanlarını izleyin ve bunun amacıyla ödeme alın.

Kazançlar 500 puandan (50 sent) başlar ve armağan kartları ya da PayPal üstünden nakit olarak kullanmak mümkün . Bu program ile para kazanmanın diğer bir yolu: Video yükle ve beğeni al.

Loot
Beğendiğiniz markaların fotoğrafını çekin ya da sosyal medyada içerik paylaşmak gibi prosedürleri tamamlayın ve bunun amacıyla ödeme alın.

Başlamak amacıyla programlamayı iOS ya da Android cihazınızda indirin, değişik marka kampanyalarına göz atın ve bir prosedürü tamamlayın. 10 ABD dolarına ulaştığınızda PayPal hesabınıza kazanç çekilebilir.

Swagbucks
Web’de arama yaparak, anketleri tamamlayarak, video izleyerek, dostlarınızı yönlendirerek, alış veriş yaparak, özel önerileri tamamlayarak, sosyal medya ve Swagbucks bloguyla keyifli yarışmalara girerek para kazandıran mobil programdır.

Gigwalk
Yetenek setinize gereksinim duyan ulusal işletmelere bağlanarak dilediğiniz kadar ek iş bulun.

İOS ya da Android cihazınızda programlamayı indirin, hesabınızı kaydedin ve harita ya da listede görüldüğü vazifelere başvurun.

Bu para kazandıran program vazife başına 3 $ ila 100 $ arasında ödeme yapar ve PayPal üstünden ödeme alırsınız.

Clashot
Akıllı telefonunuzla sanat, şehir, yemek ve daha çoğunu fotoğraflayın ve bunları satışa vererek ödeme alın.

Android ve iOS kullanıcıları, 50 sentten 80 dolara kadar fotoğraf satabiliyor ve satış başına ortalama yüzde 44 orhemen telif hakkı kazanabiliyor.

Kullanıcıların Clashot’ta bir hesap açmaları, tam bir açıklama ve bir model sürümüyle bir fotoğraf paylaşmaları ve satışa başlamak amacıyla süratli bir doğruluğunu sağlama sürecini tamamlamaları gerekir.

Ibotta
İnternetten alış veriş yapmadan evvelce kolay vazifeleri tamamlayarak nakit mükafatler kazanmak amacıyla Ibotta’ya gidin.

Bir mağazada alış veriş yaptıktan sonra ürün barkodlarınızı taratın ve satın alma prosedürünizin doğrulanmasını sağlamak amacıyla makbuzunuzun bir fotoğrafını gönderin.

Bir sadakat kartı kullanırken, yalnızca kartınızı taratmayı ya da telefon numaranızı girmeyi unutmayın.

Mobee
Bölgenizdeki işyerlerinde esrarengiz müşteri olun. İOS ya da Android cihazınız amacıyla programlamayı indirin ve ilginizi çeken bir vazife bulun.

Sorulacak beş ila 10 soruyu cevaplamak yalnızca birkaç dakika alır ve 24 saat içersinde puanlarını almaya hak kazanırsınız.

Shopkick
Ücretsiz armağan kartları ile kendinizi şımartın. Shopkick ile mükafat puan kazanmanın bir çok değişik yolu bulunmaktadır (bunlara vuruşlar deniyor). Ücretsiz armağan kartları amacıyla önerilerden yararlanın ve tadını çıkartın.

Para kazandıran mobil programlar listemizin 17. esnasında yer alan Shopkick, alış veriş temalı bir programdır.

Tap Cash Rewards
Para kazandıran bu android programı, en yeni bedava oyunları ve programları indirmek, yüklemek ve oynamak amacıyla armağan kartları ve nakit para kazanmanızı sağlar; videoları izlemek ve kolay vazifeleri tamamlamak dahil.

Yeterli kredi kazandıktan sonra, bunları Amazon, Google Play armağan kartları ya da PayPal üstünden nakit olarak kullanabilirsiniz.

Money Machine
Uygulamaları indirmek ve video izlemek gibi kolay vazifeleri tamamlayarak para kazanın. Teklifler her gün mevcuttur.

Bu sayede PayPal üstünden para çekebileceğiniz ya da detaylı öneriler amacıyla prosedür yapabileceğiniz puanlar kazanabilirsiniz. Para kazandıran bu Android programını dostlarınızla paylaşarak referans da kazanabilirsiniz.

Snap by Groupon
İOS ya da Android cihazınızda bu programlamayı indirerek kuponları toplayın. Markete gitmeden evvelce önerilere göz atın ve satın alabilmek dilediğiniz rastgele bir şeyi Alışveriş listenize ekleyin.

Eşyaları satın aldıktan sonra makbuzun fotoğrafını çekin ve en az 20 $ kazandıktan sonra nakit ödeme isteyin.

Field Agent
Yerel indirim mağazanızı ziyaret etmek ve bir ürünün resmini çekmek ya da fiyatını doğruluğunu sağlamak gibi kolay işleri tamamlamak karşılığında her bir vazife amacıyla para kazandıran mobil programdır.

İOS ya da Android cihazınızda programlamayı indirin, profilinizi tamamlayın ve PayPal ya da banka hesabınıza gönderilecek parayı kazanmaya başlayın.

Uygulamaya yüzlerce ufak işletme ve General Electric, Johnson & Johnson ve Walgreens gibi büyük şirketler doğrulusunda kullanılmaktadır.

Iconzoomer
Tüketici etkinliğinizin anlık fotoğraflarını paylaşın ve ekstra para kazanın. İOS ya da Android cihazınızda programlamayı indirin, bir profil oluşturun ve vazifeleri alabilmek amacıyla bekleyin.

Akşam yemeğinde yediğiniz şeyler ya da giydiğiniz ayakkabılar gibi şeylerin fotoğraflarını çekmeniz istenecektir.

Fotoğrafı çektiğiniz ürünlere dair bir araştırma paylaşın ve kredi alabilmek amacıyla resmi gönderin. Hesap bakiyeniz 200 krediye ulaştığında PayPal ödemesi talep edebilirsiniz.

Hepsi olmasa bile birtakım para kazandıran mobil programlar maalesef yalnızca Paypal ile ödemeyi tercih ediyor.

Popüler Siteler

Zengin İnek – Para Kazan

Site Hakkında Genel Bilgi: Hergün oyuna girerek 4 saatte 1 süt toplayarak yatırımsız para kazanmanızı sağlar

Sobe – Oyna Kazan – Para Kazan – Free BTC

Site Hakkında Genel Bilgi:   Uygulama reklam gelirleri üzerine kurulu oyun oynayarak ve genel kültür soruları çözerek puan toplayıp biriken puanlarla tüm faturalarınızı...

FarmMERRY Sanal Oyunla Para Kazan

Site Hakkında Genel Bilgi:Oyunumuz kullanıcıların çevrimiçi olarak oynadıkları ve oynadıkça sistemin gelirinden gerçek para kazandıkları bir platformdur.

COWOXİ OYUN OYNA PARA KAZAN

Site Hakkında Genel Bilgi: cowoxi isim olarak Construction Worker baş harflerinden oluşturulmuş ve "x" harfi globalliği ifade...

Her 60 Dk 0.00000046 BTC – 0.04637 BTC – Lottery – Multiplay -Invest

NASIL NE KADAR KAZANIRIM ? * Her 60 Dakikada Solved Veya Captcha Olarak 2...