Home Yatırımsız Siteler Yatırımsız - Anket Siteleri Mobrog İle Para Kazanmaya Başlayın!

Mobrog İle Para Kazanmaya Başlayın!

MOBROG nedir?

MOBROG, SPLENDID RESEARCH GmbH tarafından sağlanan, bireylerin çevrimiçi anketler için katılımcı olarak ücretsiz ve herhangi bir yükümlülükleri olmaksızın kayıt olmalarını sağlayan bir hizmettir. Anketlere katılmak için e-posta ile davet edileceksiniz. Çevrimiçi anket veya cep telefonu uygulamasıyla anketlerden bazılarına hemen katılabilirsiniz. MOBROG, katılımcıları Skrill yoluyla gerçekleştirilecek ödemeler şeklinde ödüllendirir.

Mobrog Mobilde Var Mı?

MOBROG uygulaması, Android veya iOS işletim sistemlerini kullanan mobil cihazlar için geliştirilmiştir.

Nasıl Para Kazanırım?

Online anketlere katılabilmek için lütfen web sitesine kayıt olun MOBROG veya iPhone ya da Android uygulamasını indirin. Kayıt olmak hızlı, basit ve ücretsizdir. Profilinizi tamamladıktan sonra, anketlere e-posta yoluyla veya uygulama kullanıyorsanız push bildirimleri yoluyla davet edileceksiniz. Dahası, tamamlanan anketlerin her biri için hesabınıza yatırılan bedeli kredi olarak alacaksınız. Minimum tetikleyici miktara ulaştığınızda, Skrill ile kolayca ödeme isteğinde bulunabilirsiniz.

Para kazanmanın başka yolları var mı?

Evet! MOBROG’u arkadaşlarınıza önererek! Arkadaşınız üç anketi başarıyla tamamladıktan sonra, hesabınıza ödülünüz yatırılacaktır.

Lütfen aklınızda olsun: Arkadaşınızı, bizim davet formumuzu kullanarak davet edin. Giriş yapın ve solda bulunan “arkadaşları davet edin”e tıklayın. Burada, arkadaşlarınızın isimlerini ve e-posta adreslerini girebilirsiniz. Arzu ettiğiniz kadar arkadaş davet edebilirsiniz!

Ödeme Detayları

PayPal

Günde en fazla iki ödemesi mümkündür

PayPal bölümünde, Mobrog kapsamındaki profilinizle aynı e-posta adresi bulunmalıdır

Paranız 90 dakika sonra hesabınızda olmalıdır.

Skrill

Günde en fazla iki ödemesi mümkündür

Skrill bölümünde, Mobrog kapsamındaki profilinizle aynı e-posta adresi bulunmalıdır

Paranız 90 dakika sonra hesabınızda olmalıdır.

Popüler Siteler

Zengin İnek – Para Kazan

Site Hakkında Genel Bilgi: Hergün oyuna girerek 4 saatte 1 süt toplayarak yatırımsız para kazanmanızı sağlar

Sobe – Oyna Kazan – Para Kazan – Free BTC

Site Hakkında Genel Bilgi:   Uygulama reklam gelirleri üzerine kurulu oyun oynayarak ve genel kültür soruları çözerek puan toplayıp biriken puanlarla tüm faturalarınızı...

FarmMERRY Sanal Oyunla Para Kazan

Site Hakkında Genel Bilgi:Oyunumuz kullanıcıların çevrimiçi olarak oynadıkları ve oynadıkça sistemin gelirinden gerçek para kazandıkları bir platformdur.

COWOXİ OYUN OYNA PARA KAZAN

Site Hakkında Genel Bilgi: cowoxi isim olarak Construction Worker baş harflerinden oluşturulmuş ve "x" harfi globalliği ifade...

Her 60 Dk 0.00000046 BTC – 0.04637 BTC – Lottery – Multiplay -Invest

NASIL NE KADAR KAZANIRIM ? * Her 60 Dakikada Solved Veya Captcha Olarak 2...