Home Yatırımsız Siteler Yatırımsız - Mining Siteleri Febbit İle Oyun Oynayarak Para Kazanın!

Febbit İle Oyun Oynayarak Para Kazanın!

Siteye Google hesabımızla direk giriş yapıyoruz. Site manuel yani ara ara tıklama ile gelişebileceğimiz, geliştikçe kazanç sağlayabileceğimiz bir sisteme sahip. Yani buna manuel mining diyebiliriz..

Site İçerisindeki Terimler Ve Açıklamaları

EXP: Level deneyimi yani level atlamak için gerekli puan.

CR : Site içerisinde gelişmek için kullandığımız para birimi

SAT : Satoshi para birimidir.

FEB PARA shop tan alış veriş yapmamızı sağlıyor.

DUST : Belli bir seviyeden sonra çiplerinizi yükseltmeye yarıyor.

Nasıl Oynanır?

Siteye girdikten hemen sonra ”collect block” yazısına tıklayarak ilk kazançları alıyoruz.

Daha sonra sayfa ortasında yenile tuşuna ara ara basıyoruz. Altındaki enerji işaretine de ara ara basıyoruz, vakitleri doldukça.

Sonra sol menüdeki “Chips” yazan yere tıklayıp kazandığımız çipin üzerine tıklayıp kur deyin. Çips kurulduğu andan itibaren bize sürat enerji ve soğutma kuvveti verecek.

Başlarda siteyi sık sık açık tutun, korkmayın bu bir cpu madenciliği değil manuel el ile yapılacak bir madencilik oyunudur.

Üst kısımdaki “pr” göstergesi o an haznede takılı olan çiplerin toplam sayısal değeri ediyor.

“Chips” yazan yerdeki inventory alanı elimizde boşta tutabileceğimiz çiplerin miktarını gösteriyor. sanırım 30 ile başlıyor ama mağazadan satın alarak bu sayıyı arttırabiliyoruz.

“Shop”(mağaza) alanından çip, cr, febpara, dust ve inventory amacıyla hak satın alabiliyoruz, büyük ihtimalle oyun ilerisinde yeni maddeler gelecektir.

Sitede seviye atlayarak kazancı arttırıyoruz ve günlük görevler alanındaki ihtiyaçları karşılarsak seviye 10-20 şeklinde ekstra kazanç ve armağan veriyor.

Çip Terimleri

1 numaralı çip: Üzerine tıklayınca gördüğünüz % lik oranında soğutma sayısal değerini çoğaltır tekrar gösterdiği % lik oranında hash kuvvetinizi çoğaltır, 2 fonksiyonu aniden var..fakat bu fonksiyonları yaparken de pilin ömrünü düşürür.

2 numaralı çip: Enerjiyi çoğaltır, enerji olduğu sürece sitede açık olmasanız bile hash kuvveti artar ve kazanç sağlanır.

3 numaralı çip : Isı kapasitesini çoğaltır yani soğutmayı sağlar. Enerjiye ve soğutmaya her tıkladığınızda hash kuvveti çoktan artar ekstra kazanç sağlar. Ayrıca bir yerde soğutma kullanılmazsa çiplerin yükseltmeleri düştüğü sonrada çiplerin yandığı bilgi kapasitesi var.

4 numaralı çip: Bu çip en mühim kazancı gerçekleştiren hash kuvvetimizi arttıran çip. Kesinlikle minimum 3 adet tutulmalı, en yüksek olanlarından.

Çiplerin renkleri seviye ve sınıflarını belirler. Mümkün olduğunca seviyesi ve kategorisi yüksek olan çipleri bulundurun.

Referans Sistemi Var Mı?

Oyun içerisinde kazanabileceğiniz referans kazancı referansınızın her çekiminde yüzde 20 kazanç sağlar.

Popüler Siteler

Zengin İnek – Para Kazan

Site Hakkında Genel Bilgi: Hergün oyuna girerek 4 saatte 1 süt toplayarak yatırımsız para kazanmanızı sağlar

Sobe – Oyna Kazan – Para Kazan – Free BTC

Site Hakkında Genel Bilgi:   Uygulama reklam gelirleri üzerine kurulu oyun oynayarak ve genel kültür soruları çözerek puan toplayıp biriken puanlarla tüm faturalarınızı...

FarmMERRY Sanal Oyunla Para Kazan

Site Hakkında Genel Bilgi:Oyunumuz kullanıcıların çevrimiçi olarak oynadıkları ve oynadıkça sistemin gelirinden gerçek para kazandıkları bir platformdur.

COWOXİ OYUN OYNA PARA KAZAN

Site Hakkında Genel Bilgi: cowoxi isim olarak Construction Worker baş harflerinden oluşturulmuş ve "x" harfi globalliği ifade...

Her 60 Dk 0.00000046 BTC – 0.04637 BTC – Lottery – Multiplay -Invest

NASIL NE KADAR KAZANIRIM ? * Her 60 Dakikada Solved Veya Captcha Olarak 2...