Home Genel Cowlook İle Para Kazanmaya Başlayın!

Cowlook İle Para Kazanmaya Başlayın!

Cowlook Nedir ?

Cowlook internetten bedava bir şekilde oyun oynayarak para kazanabileceğiniz bir sitedir. Oyunda size verdiği hayvanı besleyerek puan kazanırsınız. Kazandığınız puanlarla hem yem alarak hayvanınızı yine besleyip daha çok puan kazanmak amacıyla kullanabilir, hemde puanları çekim hesabına aktararak para kazanabilirsiniz.

Cowlook Nasıl Para Kazanılır ?

Cowlook tamamiyle bedava bir şekilde para kazandığınız ve muhakkak para yatırmak mecburiyetinde olmadan aylık derli toplu bir şekilde para kazandığınız bir oyundur. Sistemde mantık size verdiği hayvanınızı besleyerek, süt toplamak. Topladığınız sütler size puan kazandıracak ve bu puanların birazını hayvanınızı beslemek amacıyla, birazını da çekim hesabına yollayarak para kazanma sıralamasına girmek amacıyla kullanıyorsunuz. Ay sonucunda sıralamadaki kullanıcıların ödemeleri yapılmaktadır. Ancak hayvanınızın açlık barını 0’lamamanız gerekiyor. Eğer 1 ay ortamında hayvanınızın açlık barı 0’a düşerse o ay kazancınızı alamazsınız.

Hayvanınızı beslemek amacıyla market bölümünden hayvanınıza puanlarınızla gıda alıyorsunuz. Aldığınız gıdalar size gıda alırken harcadığınız puanın ortalama 2 katı kadar puan kazandırır. Oyunda birde civar sistemi bulunmaktadır ve civar atladıkça daha yüksek civarli gıdalar alarak, daha çok puan kazanabilirsiniz.

Cowlook Nasıl Oynanır ?

Oyun oynayarak para kazanmadan evvelce sitedeki birtakım terimleri bilmeniz gerekmektedir. Bu terimleri bilerek oyunu çok daha basit ve süratli bir şekilde öğrenip para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Oyunda bilmeniz gereken asli yerler:

Açlık Barı ( Yeşil Bar ): Hayvanınızın açlık barıdır. Bu bar %100 olunca hayvanınız 125 dakika süresince hayvanınız aç kalmayacak ve can barından azalmayacaktır. Açlık barını sıksık yüksek civarda tutmanızı öneririz, çünkü açlık barı 0’landıktan sonra hayvanınızın can barı düşmeye başlıyor. Hayvanınızın can barını arttırmak amacıyla gıda yedirmeniz gerekmektedir. Besinleri marketten puanlarınızla alabilirsiniz.

Can Barı ( Kırmızı Bar ): Hayvanınızın can barıdır. Can barı toplam 10.000 dakikadan oluşmaktadır ve hayvanınız aç kalınca yani açlık barı sıfırlanınca can barından eksilmeye başlar. 1 Ay süresince toplam 10.000 dakika yani 1 hafta kadar hayvanınız aç kalırsa hayvanınız ölür ve o ay sistemden para çekemezsiniz. Dolayısıyla hayvanınızın açlık civarını iyi denetim edin.

Besin: Besinleri marketten puanlar karşılığında alabilirsiniz. Her gıda hayvanınızın açlık düzeyinin %25 kadar artırır. Hem de gıdalar elde edeceğiniz süt sayısını yani puanı da etkiler. Seviye atlayıp üst civar gıdalar alarak daha çok puan kazanabilirsiniz.

Puan: Puanlar oyunda hem para kazanmanızı hemde gıda almanıza yaramaktadır. Kazandığınız bölümleri üst menüden ” Çekim ” seksiyonuna eklerseniz o ay para kazanmak amacıyla sıralamaya girmeye hak kazanırsınız.

Çekim Sıralaması: Para çekmek amacıyla ay sonuna kadar kazandığınız puanları çekim seksiyonuna aktarmanız gerekiyor. Buraya ne kadar çok puan aktarırsanız o kadar çok para çekmeye hak kazanıyorsunuz.

Cowlook Oyunu Güvenilir mi ?

Cowlook oyunu çıktığı günden bu yana ödemelerde bir tekleme yaşatmadı ve sistemi sıksık geliştirdi. Hem de oyunda para yatırma bölümününde olmaması güveni artıran yönlerden birisi. Sistem parayı site amacıyladeki reklamlardan kazanıyor ve elde ettiği geliri paylaştırıyor. Hem de her ay oluşturulan ödemeleri video şeklinde paylaşıyorlar. Dolayısıyla sisteme henüz itimat edilir değil diyemeyiz. Oyun oynayarak para kazanabileceğiniz itimat edilir siteler arasında diyebiliriz cowlook amacıyla.

SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN!

Popüler Siteler

Zengin İnek – Para Kazan

Site Hakkında Genel Bilgi: Hergün oyuna girerek 4 saatte 1 süt toplayarak yatırımsız para kazanmanızı sağlar

Sobe – Oyna Kazan – Para Kazan – Free BTC

Site Hakkında Genel Bilgi:   Uygulama reklam gelirleri üzerine kurulu oyun oynayarak ve genel kültür soruları çözerek puan toplayıp biriken puanlarla tüm faturalarınızı...

FarmMERRY Sanal Oyunla Para Kazan

Site Hakkında Genel Bilgi:Oyunumuz kullanıcıların çevrimiçi olarak oynadıkları ve oynadıkça sistemin gelirinden gerçek para kazandıkları bir platformdur.

COWOXİ OYUN OYNA PARA KAZAN

Site Hakkında Genel Bilgi: cowoxi isim olarak Construction Worker baş harflerinden oluşturulmuş ve "x" harfi globalliği ifade...

Her 60 Dk 0.00000046 BTC – 0.04637 BTC – Lottery – Multiplay -Invest

NASIL NE KADAR KAZANIRIM ? * Her 60 Dakikada Solved Veya Captcha Olarak 2...