Home Yatırımsız Siteler Yatırımsız - Mining Siteleri Bit Pay İle Para Kazanmaya Başlayın

Bit Pay İle Para Kazanmaya Başlayın

Bits-Pays, yenilikçi bir reklamcılık ve kazanç hizmetidir. Genel itibariyle üyelerine çoğu yolla para kazanmalarını gerçekleştiren bir tıkla-kazan hizmetidir ancak içerisin de bulundurduğu yenilikçi kazanç sistemleri ile başka muadil sitelerden ayrılıyor.

Reklam Tıklama

NoFrame reklamaları: Herhangi bir captcha çözmeden yan sekmeye açılan reklamlardan kazandığımız bölüm. 10 saniye = 10 satoshi şeklinde şu an amacıyla… Reklamlar 10 ila 40 saniye arası değişiyor.

InFrame reklamları: Her reklam evveli çözdüğümüz ReCaptcha ile frame ortamında açılan reklamları izleyerek gerçek anlamda 100 satoshi kazabildiğimiz bölüm, ilaveten frame seçeneğini izlememiz gerekmiyor.

Flash Reklamlar:Düz tıklama reklamları , reklam başına 40 ila 5 satoshi veriyor.

Faucets

Main Menu>Earn>B_Faucet evresinden her saat başı faucet kullanabilmekteyiz. Son 48 saatteki aktifliğinize ve başarı puanınıza oranla satoshi kazanabiliyoruz. Eğer bu düz numara ve talihli numara denk gelirse 1.000.000 ve üzeri satoshi kazanmayı vadediyor.

Bir de “super faucet” isminde bir kısım sahip olunan. Burada ise bu super faucet’i satın alarak ana satoshi hesabınıza oranla birkaç site üyesinin son 24 saatte kazandığı oranı, 24 saat içersinde her saat başı faucet’ten toplayabiliyoruz. Burada hangi üyeler ve ne kadarla sınırılı bulunduğu gibi bulgular belirtilmemiş ancak bu oran faucet>super faucet evresinde “collections” ve “total satoshis” şeklinde yazıyor.

Daily Bonus

Hak talebinde bulunmak amacıyla günlük en az 3 reklam görüntülemek gerekir, sonrasında günlük bonusumuzu alabiliyoruz. Buranın güzel yanı, bonus herhangi ana hesaba ya da satın alma hesabına düşebiliyor. 100 ila 300 satoshi arası veriyor. Alacağımız bonuslar, sitede ki aktiflik haline göre artıyor. En muhimi de, recaptcha çözerek alacağımız bonusu kendimiz belirliyoruz. Yani sınırsız “generate” hakkımız var. Spoiler İçeriğini Göster

Ücretsiz Madenci Oyunu

Burası, başta biraz karışık gelecektir ama aslında sitenin güzel bölümlerinden biri diyebilirim.

Yatırımlı ya da yatırımsız güzel kazançlar elde edilebilir.

Madenciliğe ilk başladığınız da sizden oluşturulması dilenen bir verimlilik haritası istiyorlar.

Verimliliği %10 ila %100 arası değişiyor. Bunu da sınırsız bir şekilde recaptcha çözerek “generate” yapabiliyoruz. Yani en verimliyi bulana kadar başta %80’in altına çok düşmeyin.

Kendinize ideal olanı seçin. Bu belirlediğiniz maden ocağının maximum kazabileceğiniz kredi limiti olacaktır.

Bu krediler tükendiğinde yeni bir madenci haritası seçmeniz gerekecek yeniden enerjiniz ve sahip olunan civarniz dahilinde yeni haritalar seçeceksiniz.

Daha sonra solda ki kısımdan madenciyi beslememiz gerekiyor. Maximum 10 saate kadar çalışabiliyor, yani 10 saatte bir denetim etmeniz gerekiyor.

Sürekli başınız da durmanız gereken bir vakası yok. Madenciye verilebilecek yemeği enerji yardımıyla verebiliyoruz ve captcha çözerek 1 enerji elde edebiliyoruz.

Toplamda 11 enerjiye kadar toplanabiliyor. Madenciniz 10 saat çalışabilmesi amacıyla 3 enerji ile beslemeniz yeterli. Yani 10 saatte bir 3 recaptcha çözülecek yalnızca madenci beslemeniz amacıyla, civar atladığınız da madenci vasıtaların da, civar atlatabiliyoruz. Bunların da civar atlatması başlarda gayet basit.

Madenciyi besledikten sonra seçtiğimiz haritaya göre 10 saat ortamında belli bir oran kredi kazanıyoruz. Bunları toplayıp madencimizin level atlamasını sağlıyoruz. Level 10’a kadar madenci yalnızca kredi üretebiliyor. Başta yapmamız gereken oldukça madencimizi besleyip krediler ile civar atlamak.

Her civar atladıktan sonra, geliştirebileceğimiz vasıtalar ve daha süratli madencilik sürati elde ediyoruz. Yani madencimiz otamatik olarak sıksık büyüyor. Level 10 dan sonra madencimiz kazandığı satoshileri ana hesabımıza yolluyor, tabi öte yanda kredi kasıp ilerlemeye devam ediyoruz.

Madencimiz, %100 verimli haritada 10 level amacıyla saatte 40 satoshi günde 960 satoshi üretebiliyor. Geliştikçe kazandığımız satoshi ve kredi oranı daimi artacak.

Bunun yanında sol alt köşede kazma, kürek gibi geliştirilebilir araçlar olacak ve tamamen madenci hızlandırmaya yönelik fayda sağlayacaklar. Level atladıkça bunları da ayrıca geliştirebileceğiz.

Ayrıca satın alma hesabınız dan 200 satoshi harcayarak direk bütün araçlara birer puan eklenebiliyor. Madenci sayfasının en aşağısında ise, Bulldozer, DumpTrack, Excavator, MineWagon gibi araçlar satın alıp madencinin ürettiği satoshi miktarını arttırabiliyoruz, fakat ilk seviyelerde ki kullanıcıların burası ile pek işi yok, burada ki araçlar ancak 20. seviye den sonra satın alınabilir.

Ayrıca 20. seviye bir miner bir saatte 625 satoshi üretebiliyor. Hızımızı daha da arttırabilmek için premium ile birlikte gelen Map Boost ve Profit Boost aktif edebiliriz veya tools boost kısmından 2x-3x-4x-5x şeklinde çarpanların 100 katı satoshi değerinde madenci araçlarımızı verimlilik hızlarını arttırabiliriz.

Dashboard>Miner>Boosts kısmından da help miner özelliği ile enerjilerimizi kullanarak ekstra kredi kazanabiliyoruz. Yine Dashboard>Miner>Settings kısmından bu özellik açıp kapatılabiliyor.

Ayrıca belli miktarlar da satoshi ödeyerek direk level atlama ve super miner helper satın alarak 24 saatliğine rastgele aktif cpu miner kiralayabilirsiniz bu özellik level atlamanızı oldukça hızlandırıyor.

Bunlara ulaşmak için ise madenci menüsünden yukarıda bulunan “go to shop” butonlarından birine tıklamak yeterli.

Yatırımcılar İçin Hisse Senedi Piyasası – Piyasada Alış / Satış – Şirket Payları ve Temettü üzerinden kazanç “Shares” Kısmı

Şirketin devre içersinde elde ettikleri kârdan, sahip olunan ortakların pay almalarına imkan gerçekleştiren bir sistem. Mevcut hisselerle piyasada alış / satış yapılabiliyor.

İşin aslı bu oluşumun gelecekte daha da değerleneceğini düşünen, siteye gerçek mana da yatırım gerçekleştirme isteyen şahıslar amacıyla düşünülmüş bir seksiyon, öte yandan sitenin güvenilirliği ve uzun vadeli sağlamlığı yönünden da akıllıca düşünülmüş diyebilirim.

Kabaca aldığınız paylar, şirket kar yaparsa her ay size geri ödeniyor. İlk etapta çok üzerine düşeceğim bir seksiyon değil benim şahsen ama sitenin açıklamasına göre çok çok ilgi var.

Bu mevzuya göz atanlar arasından da ilgilenenler olursa daha çok kaynak amacıyla benimle iletişime geçebilir.

Aşamalı Sevk Komisyon Uygulaması Ve Kiralık Referanslar

Normal “direct” referanslarınız dan %10 kazanç elde ediliyor. Her 10 referanstan sonra sınırsız bir şekilde %1 kazanç artışı oluyor.

Kiralık referanskısmında ise çok çok ayrıntı var. Site kiralık referans işinde de son derece yenilikçi davranmış. Şöyle ki, referans kiralamak yeni bir şey değil ve yıllardır bu sistemden çoğu şahıs iyi faydalandığı gibi, kötü deneyimler yaşayanlar da oldu. Site kiralık referans vakasını bir market durumuna getirmeye çabalamış. Elimden geldiğince anlatmaya çalışayım.

Aşağıda belirti edilen işe alma ve iş başvurusu, standart ve premium üyelere göre farklılık gösteriyor. Bu kısım beta adımında diyebiliriz, sıksık güncelleme durumunda…

 1. Öncelik ile kiralık referans alabildiğiniz gibi aynı vakitte biri sizi kiralayabilir.
 • Sadece siteye son 7 günde giriş yapmış şahıslar, kiralık referans listesinde görüntülenir aynı vakitte işe girebilir.
 • Site de yalnızca referans kiralayan şahıslar değil, kiralanan şahıslar de kazanabilecekler.
 • Siteden kazandığınız 7 günlük kazanç ile kendi fiyatınızı belirleyeceksiniz ve her hafta pazartesi akşamı yenilenecek.
 • Fiyatınızı belirleyebildiğiniz gibi, perfRomans skorunuz da sahip olunan olacak, referans kiralayacak şahıslar bu özelliği baz alarak kiralayacak.
 • Kiralık referanslar, sizin amacıyla 1 ay ila 1 yıl arasında seçeceğiniz aralığa göre çalışabilecek ve bittiğinde kiralayan şahıs çalışma performansınıza göre sizinle devam edebilir ya da etmeyebilir.
 • Hem de 7 günlük performansınız, premium üyeler de %80 ila %120 , standart üyeler de %30 ila%70 kazancı etkileyecek. Neden bu? Çünkü, 7*4 , 28 günlük bir kazanma ölçeğiniz de çalışma istikrarınıza bağlı olacak.
 • Bir referans iki şahıs doğrulusunda kiralanabiliyor.
 • Eğer biri doğrulusunda işe alınırsanız, 30 gün zamanınce çalışma performansınıza bağlı olarak mükafat alırsınız. Ödül amacıyla, kiralık zamanı zamanınce size ödenen miktarın %80’in den çok kazanmanız gerekli, kazandığınız taktirde size ödenen paranın %30’unu kazanırsınız.
 • 5 puan üzerinden değerlendirilen performans skorunuz ise işverenin ödediği ücretin % 120’sini kazanırsanız rütbe 5 ,% 80’den daha çok ancak% 120’den azsa rütbe 4 olacak,% 80’den az rütbe 3., daha sonra 50 % rütbe 2 ve daha az % 10 rütbe 1 bu yüzden natural olarak rütbeniz 4’ten küçükse, büyük ihtimalle kimse sizi kiralamak istemeyecektir.
 • Kiralanan referansların belli bir yüzdenin altında kalması durumunda sigorta özelliği de olacak.

Premium üyelik

Premium, premium plus ve premium top adında üç adet farklı seçenek mevcut. İsteyen bu sayfaya ana menüde ki “purchase balance” kısmının hemen altında bulunan “membership details” kutucuğunun içinde bulunan upgrade butonuna basarak ulaşabilir.

Reklam verme :

İlgilisi amacıyla reklam vermek isteyenler “Advertising” kısmından Buy InFrame, noFrame Flash, Banner, Login Ads ve Faucet Banner olmak üzere 6 değişik reklam tipinden yararlanabilir. Bazı tanıtımlar amacıyla ödenen reklam bedelinin %120’den %150’ye varan geri kazanma olanağı var. Yani site içersinde reklam verirken dahi para kazanılabiliyor. Spoiler İçeriğini Göster

OfferWalls :

PtcWall, ClixWal, KiwiWall, MediumPath ve OpinionWall olmak üzere 5 adet mini anket ve tanıtımlar ile kazanç sağlayabileceğimiz bölüm. Kazanç ayrıntılılığı amacıyla yeni eklenmiş bir özellik.

Referral Contests :

Bu tarz sitelerin olmazsa olmazı, her ay yenilenen bu yarışma, konunun açıldığı tarihte an itibariyle 1.ye bir milyon satoshi veriliyor. Bu oran ileri de artabilir, azalabilir. 2. sıra 500.000 satoshi, 3. sıra 100.000 satoshi, 4-10. sıradakiler 20.000 satoshi kazanır.

Gelişmiş kazanç istatistikleri :

Site de aynı vakit da, gayet ayrıntılı istatistik bilgileri bulmak mümkün. “Balance Statistics”, “Referrals Statistics”, “Financial Statistics”, “Advertising Statistics”, “Company Shares Statistics”, “Your Miner Statistics” gibi bölümler mevcut, buradan ayrıntılı istatistiklere ulaşılabilir.

Bütün siteyi nerdeyse baştan aşağı ingilizce den çevirip sizlere iletmeye çalıştım.

– Hepinize bol kazançlar!

Popüler Siteler

Zengin İnek – Para Kazan

Site Hakkında Genel Bilgi: Hergün oyuna girerek 4 saatte 1 süt toplayarak yatırımsız para kazanmanızı sağlar

Sobe – Oyna Kazan – Para Kazan – Free BTC

Site Hakkında Genel Bilgi:   Uygulama reklam gelirleri üzerine kurulu oyun oynayarak ve genel kültür soruları çözerek puan toplayıp biriken puanlarla tüm faturalarınızı...

FarmMERRY Sanal Oyunla Para Kazan

Site Hakkında Genel Bilgi:Oyunumuz kullanıcıların çevrimiçi olarak oynadıkları ve oynadıkça sistemin gelirinden gerçek para kazandıkları bir platformdur.

COWOXİ OYUN OYNA PARA KAZAN

Site Hakkında Genel Bilgi: cowoxi isim olarak Construction Worker baş harflerinden oluşturulmuş ve "x" harfi globalliği ifade...

Her 60 Dk 0.00000046 BTC – 0.04637 BTC – Lottery – Multiplay -Invest

NASIL NE KADAR KAZANIRIM ? * Her 60 Dakikada Solved Veya Captcha Olarak 2...