Home Yatırımsız Siteler Yatırımsız - Mining Siteleri Adbtc İle Para Kazanmaya Başlayın!

Adbtc İle Para Kazanmaya Başlayın!

Siteye üye olduktan sonra earn yazan yerdeki surf ads – autosurfing – surfing in avtive windows yazan yerdeki reklamları izleyerek satoshi kazanıyoruz.

Ayrıca sitede kendimizde reklam verebiliriz. Reklam verebilmek için ister bakiyenizi kullanın isterseniz de siteye yatırım yapın!

Gün içerisinde reklamlar sürekli kendini yenilemektedir, ara ara kontrol edilirse daha fazla reklam yakalanabilir. Reklamları izleme zorunluluğu yok aç süre dolunca kapat. O sıra başka işlerinizi görebilirsiniz..

Sitede referans satın alma bölümü de vardır . Tavsiye olarak kullanacak olanlar son 1 haftada çevrim içi olma durumlarına baksın onların arasından satın alsın.

Amaç:

Gösterim başına minimum 10 satoshi maksimum da 105 satoshi kazanabilirsiniz. Kazanç miktarları bitcoinin iniş çıkışına göre degişmektedir

Nasıl Oynanır:

Siteleri açarak sürenin dolmasını bekleyin. İzleme zorunluluğu yoktur yani isterseniz kapatabilirsiniz fakat puanınız iptal olur.

Site İletişim Bilgileri:

support@adbtc.top

Popüler Siteler

Zengin İnek – Para Kazan

Site Hakkında Genel Bilgi: Hergün oyuna girerek 4 saatte 1 süt toplayarak yatırımsız para kazanmanızı sağlar

Sobe – Oyna Kazan – Para Kazan – Free BTC

Site Hakkında Genel Bilgi:   Uygulama reklam gelirleri üzerine kurulu oyun oynayarak ve genel kültür soruları çözerek puan toplayıp biriken puanlarla tüm faturalarınızı...

FarmMERRY Sanal Oyunla Para Kazan

Site Hakkında Genel Bilgi:Oyunumuz kullanıcıların çevrimiçi olarak oynadıkları ve oynadıkça sistemin gelirinden gerçek para kazandıkları bir platformdur.

COWOXİ OYUN OYNA PARA KAZAN

Site Hakkında Genel Bilgi: cowoxi isim olarak Construction Worker baş harflerinden oluşturulmuş ve "x" harfi globalliği ifade...

Her 60 Dk 0.00000046 BTC – 0.04637 BTC – Lottery – Multiplay -Invest

NASIL NE KADAR KAZANIRIM ? * Her 60 Dakikada Solved Veya Captcha Olarak 2...